WordPress.com sunar

Günlük Yaşamdan Sanata

2015 içinde bloglama

WordPress.com olarak Yeni Yılınızı Kutlularız!

I I

Havai fişekler hakkında

Her roket 2015 içinde bu blogda yayımlanan bir gönderiyi temsil ediyor. Ayrıca, paylaşmayı sevdiğimiz için havai fişekleri Github'da bir jQuery eklentisi olarak kullanıma sunduk.

Bazı tarayıcılar bu tür animasyonlar için daha uygundur. Bizim testlerde, Safari ve Chrome çok iyi çalıştı. Sizin genel puanınız bilinmemektedir (ayrıntılar).

Biz blogunuzu kutlamak için güzel, animasyonlu havai fişekler yaptık! Maalesef bu tarayıcı, bunu yapma yeteneğinden yoksun. Biz onun yerini doldurmak için bir slayt gösterisi hazırladık fakat sizin bir HTML5 tarayıcı ile bu sayfaya geri geleceğinizi umut ediyoruz. Bizim testlerde, Safari ve Chrome çok iyi çalıştı.

Yeni yılın başlama vuruşu için, biz Günlük Yaşamdan Sanata içinde 2015 faaliyetleri ile ilgili verileri sizinle paylaşmak istiyoruz. Sayfayı aşağı kaydırmaya başlayın!

Karışık numaralar

Bir San Francisco teleferiği 60 kişi kapasitelidir. Bu blog, 2015 içinde yaklaşık 2.900 kez görüntülendi. Eğer bu bir teleferik olsaydı, bu kadar çok kişiyi taşımak için yaklaşık 48 tur atacaktı.

116 resim yüklendi, toplamda 51 MB. Bu yaklaşık haftalık 2 resim.

Yılın en yoğun günü 173 hit ile Aralık 18th oldu. O gün en popüler yazı Mona Lisa’nın altında yatan diğer yüzü açıklamaktan kaçınıyorlar idi.

Gönderi Yapıları

2015 içinde, 55 yeni yazı vardı,ilk yıl için hi. de kötü değil!

En Uzun Seri

10 Kasım - 12 Kasım

En İyi Gün

toplamda 17 gönderiyle

2015 içindeki atraksiyonlar

Bunlar Günlük Yaşamdan Sanata içinde 2015 üzerinde en çok görüntüleme alan yazılar.

Onlar bu blogu nasıl buldular?

2015 içinde en çok yönlendirilen siteler:

 1. twitter.com
 2. facebook.com
 3. WordPress.com Reader
 4. lnkd.in
 5. instagram.com

Onlar nereden geldi?

Bunun tamamı 32 ülke!
En iyi ülkeler: Türkiye, Amerika Birleşik Devletleri ve .Rusya

Onlar kimlerdi?

2015 içinde en çok yorumlanan yazı Goya’nın bir başyapıtı: 3 Mayıs 1808

Bunlar, bu blogdaki 5 en aktif yorumcu oldular:

 • 1 Recep Altun 4 yorum
 • 2 ceylanblt 1 yorum
 • 3 madametlibutlu 1 yorum
 • 4 madametlibutlu 1 yorum
 • 5 erhanekler 1 yorum

2016 içinde görüşürüz

2015 içinde WordPress.com ile uçtuğunuz için teşekkürler. 2016 içinde size yine hizmet vermeyi sabırsızlıkla bekliyoruz! Mutlu Yıllar!

WordPress.com

Günlük Yaşamdan Sanata

… fakat bekle, dahası var!

Bu yıllık raporu incelediğiniz için teşekkür ederiz. Dilerseniz 2016 adresinde kendi WordPress.com blogunuzu yayınlamaya başlayabilirsiniz!

 1. 1 Ücretsiz

  WordPress.com blogu oluşturmak ücretsizdir, elinizde pişirme tarifleriniz, kedinizin fotoğrafları veya paylaşmak istediğiniz felsefi düşünceler varsa, ortada bunları blog olarak yayınlamamanız için hiçbir neden yok.

 2. 2 Eğlence

  Takip ettiğiniz diğer her bir WordPress.com blogunun öne çıkan özelliklerini kullanarak sizinkini de çekici yapabiliriz. Topluluk konusunda genel bir fikir edinmek için oldukça iyi bir yol.

 3. 3 Etkileşimli

  WordPress.com'da bulduğunuz harika yazılara yorum yapabilir, onları beğenebilir ya da yeniden bloglayabilirsiniz. Bu çevrenizi oluşturmak ve sizin gibi düşünen bloggerları bulmak için harika bir yoldur.

WordPress.com’u hemen ziyaret edin!