Hepinize ayrı ayrı merhabalar…çok uzun bir zaman önce burada başlamış olduğum blogculuk hayatımı artık daha profesyonel bir hayata taşımaya başlıyorum.
Sanat hakkında yazıyorum çünkü kendim yapamıyorum. Her gün kısa bir hikayeyle güzel sanatlardan bir parça yayınlıyorum. Amacım sanat ve tarihi hikayelerini en çekici ve eğlenceli şekilde sunmak.

Blogumun asıl amacı bugüne kadar iş hayatımda yapmış olduğum çalışmaların bir kısımını paylaşmaktı. Ancak daha sonraları en büyük ilgi alanlarımdan biri olan sanata ve kültüre dair ülkemizde ve dünyada gelişen olayları paylaşmaya başladım.

Yeni internet sitemde art city culture buradaki blogum dışında farklı alanlara, bilgilere ve deneyimlere de yer verdim. Çekmiş olduğum fotoğraflara ait galeriler oluşturuyorum, seyahat deneyimlerimi paylaşıyorum.  Ayrıca burada bütün arşivimi yeni internet sitesine de taşıdım. Siteyi tamamen kendim yaptım. Herhangi birilerine yaptırılmış değil. Yaklaşık olarak 2 ay içerisinde tamamladım.

Haftalık dünya müzelerinde yeni açılan sergileri yazıyorum. Yine en ünlü müzayede evlerinin açık artırmalarını takip ediyorum ki her an dünyanın en pahalı sanat eseri unvanı başka bir esere geçebilir.

İlk göz ağrım olan blogumu da pek boş bırakmayacağım. Ama sizlerden ricam beni internet sitemde de yalnız bırakmamanız. Özellikle burada ismen tanımış olduğum çok güzel insanlar var. Hepinizi artık tek tek ismen de olsa tanıyorum.

Ayrıca yine yazılarımı  Milliyet Tatildeki Günlük Yaşamdan Sanata köşemde de paylaşıyorum. Hepinizi sosyal medyadaki hesaplarıma da beklerim.

  • web adresi: http://www.artcityculture.com/
  • Art City Culture sosyal medya hesapları
  • instagram: @ArtCityCulture @nazzlisenol
  • Twitter : @ArtCityCulture @nazl_senol
  • Facebook : https://www.facebook.com/artcityculture/
Reklamlar